TELEMARKETER

 0 604 936 806

a) Telemarketer / Telemarketerka i Social Marketing

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń prowizyjny nawet w okresie próbnym
  • Elastyczne godziny pracy 4-7 godziny dziennie w zależności od możliwości okres próbny (2 m-c)
  • Sprzęt do wykonywanej pracy

Zadania:

  • Telefoniczne nawiązywanie kontaktów z klientami
  • Umawianie spotkań biznesowych
  • Wprowadzanie danych do bazy
  • Współtworzenie profesjonalnej bazy klientów
  • Systematyczne wykonywanie powierzonych zadań - promocja poprzez portale społecznościowe

Wymagania:

  • Silna motywacja do pracy
  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne
  • Biegła umiejętność posługiwania się językiem formalnym
  • Predyspozycje handlowe
  • Łatwość nawiązywania relacji interpersonalnych
  • Konsekwencja w działaniu

OFERTA DLA
NAUCZYCIELI

b) Oferta dla nauczycieli:

SZANOWNA DYREKCJO !!!

Bardzo prosimy o przekazanie naszej oferty nauczycielom z Waszej Szkoły, którzy zechcą z nami współpracować.

Zajmujemy się organizacją akcji letniej pod nazwą "Sportowe wakacje" dla uczniów ze szkół podstawowych i gimnazjów. Cieszą się one dużym uznaniem uczniów oraz współpracujących z nami nauczycieli ze szkół województwa wielkopolskiego.

Warunki współpracy:
1. Nauczyciel winien zebrać 15 osobową grupę dzieci, którą będzie się opiekował w trakcie
trwania turnusu.
2. Dziecko nauczyciela-wychowawcy przebywa na akcji letniej gratis.
3. Wynagrodzenie dla wychowawcy za l turnus wynosi 1.200,00 zł. brutto.
4. Przewidziany program językowy realizują nasi lektorzy.
5. Baza mieści się w Ośrodku Wypoczynkowym nad Jeziorem w Jastrowiu (woj. wielkopolskie)
6. Przejazdy w obie strony autobusami LUX.

Nauczyciele, których zainteresowała nasza oferta "Sportowych wakacji" zostaną zaproszeni na wyjazdowe warsztaty związane z akcją letnią.

Chętnych do współpracy prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel.: 0 604 936 806